Nasi dostawcy

W trosce o pełną satysfakcję Naszych klientów i radość użytkowania okien wybraliśmy tylko i wyłącznie liderów na świecie i w Europie, produkujących elementy najlepszej jakości dających gwarancję niezawodności.
 

Jest największym na rynku polskim dostawcą systemów okiennych z PVC.

Osiemnaście lat aktywności firmy aluplast w naszym kraju pokazuje, że konsekwentnie realizowana prorozwojowa polityka może gwarantować długookresowy sukces. 

Jednym z fundamentów filozofii firmy jest innowacyjność, przejawiająca się w integrowaniu poszczególnych linii produktów w systemy i ich stałym rozwijaniu, co umożliwia ich stałą rozbudowę i pozwala posiadać w ofercie rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb rynku.

W ideal OKNA również zaufaliśmy firmie aluplast, ze względu na jakość i niezawodność dostarczanych profili, gwarantując Naszym Klientom pełną satysfakcję.

 

 

Okucia dostarcza nam Grupa ROTO - lider na rynku od 75 lat, cechująca się innowacyjnymi rozwiązaniami syste-mowymi i wieloletnim doświadczeniem.

Założycielem firmy był Wilhelm Frank - człowiek, wynalazca, twórca okucia rozwierno-uchylnego. Wyposażone w tę stalową konstrukcję okna po raz pierwszy można było nie tylko otwierać w pionowej osi skrzydła, ale również uchylać, co pozwalało wygodnie wietrzyć pomieszczenia. 

 

Okucia Roto to gwarancja solidnych okien, które posłużą Państwu przez wiele lat.