Aktualności

 

 

IDEAL 7000 THERMO

Nowość!

Seria okien ideal 7000 THERMO jest nową propozycją firmy

ideal OKNA dedykowaną dla budownictwa energooszczędnego.

Głębokość zabudowy wynosząca 85mm oraz sześciokomorowa budowaprofili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej i już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości.

Nowe maszyny

Na naszej hali produkcyjnej pojawiły się nowe maszyny. Trwają testy i szkolenia, aby upewnić się, że wszystko działa sprawnie i już niedługo będziemy mogli rozpocząć produkcję okien o jeszcze lepszej jakości z jeszcze krótszymi terminami realizacji.

HST 85mm

 

Nowoczesny system drzwi unoszono-przesuwnych HST 85 mm teraz w ofercie ideal OKNA!

System ten jest z jednej strony odpowiedzią na oczekiwania w zakresie tworzenia coraz większych konstrukcji okiennych, a z drugiej strony poprzez zmiany konstrukcyjne, a przede wszystkim możliwość stosowania szerszych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm, pozwala uzyskiwać ponadprzeciętne właściwości w zakresie izolacyjności cieplnej.

Złoty Medal

Z dumą chcemy poinformować że innowacyjność oraz najwyższe parametry techniczne systemu okiennego ideal 8000 spotkały się z uznaniem ekspertów z branży stolarki otworowej i budownictwa, którzy przyznali mu Złoty Medal podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2013.